eKonferencja SPE – ważna informacja dla uczestników

Ze względu na olbrzymie zainteresowanie naszą eKonferencją „Zdalne nauczanie a specjalne potrzeby edukacyjne” cześć widzów będziemy musieli skierować na nasz profil na facebooku, gdzie dostępna będzie transmisja na żywo całej konferencji. 

Transmisja dostępna będzie tutaj: https://www.facebook.com/LearneticPolska/

Powyższy problem spowodowany jest ograniczeniami platformy ClickMeeting, z której usług korzystamy do przeprowadzenia tego wydarzenia. Limit widzów podczas spotkania wynosi 1000, a na ten moment liczba zainteresowanych jest prawie trzykrotnie wyższa.

Jeżeli więc podczas próby dołączenia do konferencji zobaczą Państwo adekwatny komunikat, zapraszamy do oglądania transmisji z konferencji na naszym profilu. Osoby uczestniczące w konferencji w ten sposób również otrzymają certyfikaty, a ich pytania będą przekierowywane do prelegentów.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Programuj w Pythonie i zdobądź nagrody o wartości ponad 35 000 zł!

2025-03-04

Załóż Akademię Młodego Ekologa dzięki specjalnym funduszom!

2025-02-03

Nauka czytania metodą ślizgania, czyli bezpłatna aktualizacja mTalent Czytanie. Litery

2025-03-03